top of page
talend_logotype_coral-8-370x144.png

Talend Data Fabric, Modern Veri Entegrasyon Çözümü

Talend Data Fabric, güvenilir verilere kolayca erişmek için veri entegrasyonu ile yönetişimi birleştiren tek platformdur ve Talend Trust Score tarafından desteklenmektedir:

  • ✔ Veri Entegrasyonu 

  • ✔ Veri Bütünlüğü ve Yönetişimi 

  • ✔ Uygulama ve API Entegrasyonu 

Talend’in veri entegrasyonu alanında sunduğu en büyük avantajlarından birisi ölçeklenebilir, modüler ama entegre bir çözüm platformu sunabilmesidir.

Hem on-premise hem de bulut altyapısını destekleyen Talend Data Fabric platformu data scientist, data stewardship, iş analisti rollerindeki iş kullanıcısıyla veri mühendisi, veri Mimari BT rollerindeki kullanıcıların iş yapış süreçlerini güvenli ve entegre yönetmesini sağlar.

 

Talend Cloud, bulut ortamında veri saklamadan ya da aktarmadan bulut çözümü kullanma fırsatı verir. 

 

Veriniz sizde kalır, sadece yazılımı buluttan kullanırsınız. Migros veri tutarlılığı projemiz, Talend Global sayfasında başarı hikayesi olarak yayınlandı! Okumak için lütfen tıklayın!

Enterprise – Ücretsiz

Lisanslı Talend Ürünlerini ücretsiz denemek için  tıklayın!

talend gartner rapor görsel.png
Beyaz Haçlar
talend gartner rapor görsel.png

7 Yıldır Lider Veri Entegrasyon Yazılımı

Talend, son altı yıldır Gartner (Ağustos 2022) Data Integration Magic Quadrant raporunda lider kabul edildi.

Talend, Leaders Magic Quadrant’daki diğer sağlayıcılardan farklı bir şey sunuyor. Talend Data Fabric platformu, on-premise ve bulut alt yapısında hem teknolojik olarak hem de lisanslama açısından ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Talend ile müşterileri, işleyecekleri veri boyutu büyüdüğünde ya da daha fazla sistemi entegre etmek istediklerinde çözüm olarak seçtikleri Talend’in sorunun değil çözümün bir parçası olduğunu görüyorlar, ek maliyetlere katlanmadan büyümelerini sorunsuz olarak sürdürebiliyorlar.

2021 Gartner Data Integration Magic Quadrant raporunu okumak için tıklayın!

Talend, Gartner Data Quality (Ağustos 2020) raporunda da liderler arasındaki yerini devam ettiriyor. 

Talend Data Fabric platformun temel yeteneklerinde, verilerin temiz, uyumlu ve erişilebilir olmasını sağlayan çözümler bulunur. İş kullanıcıları, verilerini paylaşırken veri güvenliğini, otomatik kalite kontrolleri uygulayan tarayıcı tabanlı, işaretle ve tıkla (point-and-click) araçlarıyla yaparlar. 

Talend-2022-Partner_logo-Gold_1x-239x300.png
bottom of page