top of page
hakkimizda giriş.jpg

Biz Kimiz?

Kara Danışmanlık 

Kara Danışmanlık olarak müşterilerimizin iş zekası, veri tabanı teknolojileri, büyük veri, veri ambarı ihtiyaçlarına yeni nesil, hızlı, kolay ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz.

Kurulduğumuz 2008 yılı öncesine dayanan, 30 yıla yakın deneyimlerimiz arasında Türkiye’de ve yurt dışında birçok proje bulunuyor. Zaman içinde değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni nesil çözümlere odaklanmaya başladık. 2012’de başlattığımız Tableau temsilciliğimizi, 2020, 2019, 2018, 2017 ve 2016’da Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en yüksek ciroya ulaşan en büyük iş ortağı olduk.

Yeni nesil çözümleri Türkiye’deki müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. Dünyanın en hızlı analitik veri tabanı Exasol’un dünya çapındaki stratejik iş ortaklarından biriyiz. 2017’de doküman bazlı veri tabanı MongoDB reseller stratejik iş ortaklığına başladık; ilk Enterprise Advanced müşterilerimizi kazandık. MongoDB eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. 

Müşterileri odaklı yaklaşımımız ile her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

50000

Dünya çapında Tableau kullanan kurum sayısı

20000000

MongoDB downloads

11612395

EXASOL TPC-H Benchmark skoru
hakkimizda 2.jpg

Değerlerimiz

Kara Danışmanlık’ta müşteri odaklı bir çalışma kültürünü benimsiyoruz. İnsani değerlere, ilkelere ve farklılıklara saygılıyız. İşlerimizi sürdürülebilir bir çalışma anlayışı ve kültürü çerçevesinde takımdaşlık ilkesi ile yürütüyoruz. Yaptığımız her çalışmada müşterilerimizin ve şirketimizin kural ve değerlerine saygılı, rekabette ve iş ilişkilerinde etik kurallar çerçevesinde hareket ediyoruz.

Neden bizimle çalışmalısınız?

İletişim

bottom of page