Talend, Modern Veri Entegrasyon Çözümü

Veri entegrasyon probleminin, analizlere ulaşmak için en uzun yol ve ana darboğaz olması çok mümkündür. Gartner'a göre, 2020'ye kadar entegrasyon, dijital bir platform oluşturma süresinin ve maliyetinin% 50'sini alacak.

Talend, kurumların ham veri toplamasına, yönetmesine, dönüştürmesine ve analiz için hazır veri olarak paylaşmasına olanak tanır. Entegrasyon, veri ekosisteminde kritik bir rol oynar.

Data Integration

Hızlı ve düşük maliyetli verinize erişmenizi sağlar. 30 gün süreli ücretsiz lisansı indirmek için tıklayın!

Pipeline Designer

Lightweight ETL işlemlerinizi kolaylıkla yaparsınız. 14 gün süreli bulut tabanlı ücretsiz lisansı kullanmak için tıklayın!

Big Data Integration

Apache Hadoop, Apache Spark ve diğer hazır senaryolarla denemek için tıklayın!

Data Preparation

Bulut veya onpremise ortamındaki veriyi kolayca güvenli yöntemlerle dönüştürmeyi sağlar. 14 gün süreli bulut tabanlı lisansı ücretsiz kullanmak  için tıklayın!

4 Yıldır Lider Veri Entegrasyon Yazılımı

Talend, son dört yıldır Gartner (Ağustos 2019) Data Integration Magic Quadrant raporunda lider kabul edildi. Tek Açık Kaynak veri entegrasyonu çözümü olarak liderler arasında yer almıştır.

2019 Magic Quadrant'daki konumunu daha da iyileştirmesinin sebebi, Talend çözümlerinin derinliği ve genişliği ile birlikte büyük kurumsal müşterilere farklı çözümler sunabilme yeteneğidir. Talend, Leaders Magic Quadrant'daki diğer sağlayıcılardan farklı bir şey sunuyor. Modern bulut ve büyük veri ortamları için özel olarak tasarlanmış çevik bir entegrasyon platformuna sahip tek açık kaynak tabanlı çözüm sağlayıcısı olarak, Talend'in şirketlerin verileri rekabetçi bir güce dönüştürmek için yeni pazar yeniliklerini benimsemelerine yardımcı olacak şekilde konumlandığına inanıyoruz.

2019 Gartner Data Integration Magic Quadrant raporunu okumak için tıklayın!

Talend, Gartner Data Quality (Mart 2019) raporunda da liderler arasındaki yer aldı. Dijital dönüşüm için hayati öneme sahip otomasyon, makine öğrenimi, iş merkezli iş akışları ve bulut dağıtım modelleri gibi yeni özelliklere sahip çözümler değerlendirilir.

Dünya lideri modern veri entegrasyon yazılımı Talend avantajları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Sorularınızı Cevaplayalım