Hakkımızda

Hakkımızda

Kara Danışmanlık olarak, +25 yıldır sunduğumuz ürün ve hizmetlerle Müşterilerimizin İş Zekası, Analitik Raporlama, Veri Ambarı,       Veri Madenciliği ihtiyaçlarının hızlı, kolay ve ölçeklenebilir bir şekilde karşılanabilmesi için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana Türkiye içinde ve dışında büyük ve çok uluslu Veri Ambarı, İş Zekası projelerinde rol aldık. Zaman içerisinde özellikle müşterilerimizde gördüğümüz ihtiyaçlar doğrultusunda sadece hizmet sunmanın yeterli olmadığını düşündük ve 2012 yılından bu yana İş Zekası alanında yeni bir çığır açan dünya lideri self-servis BI, Tableau ile stratejik iş ortaklığını başlattık.        Türkiye'de en kıdemli iş ortağı olarak Tableau lisans satış ve danışmanlık, destek hizmetlerini sürdürüyoruz; 2017 ve 2016 yıllarında en hızlı büyüyen ve en yüksek ciroya ulaşan Tableau Türkiye iş ortağıyız.

Dünyanın en hızlı analitik veri tabanı, Exasol’un, dünyadaki 20 stratejik iş ortağından biriyiz. Yeni nesil çözümleri Türkiye’ye getirmeye devam ediyoruz; 2017 itibariyle MongoDB, NoSQL veri tabanı, reseller stratejik iş ortaklığını başlattık; lisans, eğitim ve hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri odaklıyız; teknolojiyi müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için bir araç olarak kullanıyoruz. Türkiye genelinde yaklaşık 60 müşteri referansımız arasında Kamu, Perakende, Enerji, E-ticaret, Finans, Üretim, Telekomünikasyon, Hizmet, Ulaşım sektörlerinde alanında lider ulusal ve uluslararası firmalar var. Müşterilerimize uzun vadeli olarak birlikte çalışacağımız iş ortakları olarak yaklaşıyoruz ve bütün müşterilerimize aynı kalitede hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti iş ile büyümek temel hedefimiz.

Yeni Nesil İş Zekası